Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal Madrid is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Madrid Rio van Madrid slechts 1 km van het Prado Museum.

Om u comfort te verhogen vindt u een douche in dit appartement. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Deze accommodatie is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.

Het Nationaal Archeologisch Museum van Madrid is binnen het bereik van het appartement en het Museo Thyssen-Bornemisza is binnen 17 minuten lopen. Maar 150 meter van Lavapiés metrostation is dit appartement maar 350 m van Valle-Inclan Theatre. Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal is gemakkelijk te bereiken vanaf het Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía, dat op 8 minuten wandelafstand ligt. De accommodatie is binnen 500-meter afstand van Desamparados bushalte en in de buurt van Atocha treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal Madrid
Centrico, Luminoso Y Nuevo
Mobiele prijsaanbieding

Centrico, Luminoso Y Nuevo

4.6
Behoorlijk 35 beoordelingen
111 m van de accommodatie
USD 115 USD 104
per nacht
Waou Madrid Centro V - Alquiler Corta Duracion
Mobiele prijsaanbieding

Waou Madrid Centro V - Alquiler Corta Duracion

8.6
Fantastisch 29 beoordelingen
163 m van de accommodatie
Cozy Apartmento In Lavapies-Sal34
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Apartmento In Lavapies-Sal34

7.3
Goed 55 beoordelingen
191 m van de accommodatie
USD 175 USD 158
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    25 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal gelegen?
      Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal is naast het Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal?
      Populaire attracties in de buurt van Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal zijn onder andere de Almudena-kathedraal, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal te verblijven?
      Een overnachting in Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal kost €214.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Mercado de San Miguel en Chocolateria San Gines restaurants, gelegen op ongeveer 15 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    25 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Reformado En Lavapies Tipo Loft Alquiler Temporal Madrid

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten